Навигация
Главная
Новости
Статьи
Каталог ссылок
Ремонт, отделка, монтаж
Производители профилей
Дополнительные элементы
Профильные системы
ПВХ конструкции
Окна, двери
Стеклопакеты
Натяжные потолки
Жалюзи
Откосы
Цены
Файлы
FAQ
Форум
Обратная связь
О нас
Поиск
Последние статьи
Балдахин вне предело...
Сам себе дизайнер кухни
Правила нанесения жи...
Подробнее о ковролине
Нежный и потертый ст...
Темы форума
Новые темы
Конденсат на стеклоп...
Полукруглый балкончик
Конденсат, огромное ...
Предварительный прос...
Какая программа лучше
Обсуждаемые темы
Полукруглый балко... [3]
Конденсат на стек... [2]
Конденсат, огромн... [1]
Предварительный п... [1]
Какая программа л... [0]
Голосование
Вы собираетесь менять окна в ближайшее время?

Вы должны авторизироваться, чтобы голосовать.
Сейчас на сайте
Гостей: 2

Пользователей: 0

Всего пользователей: 1,584
Новый пользователь: evmfsisk
???????
Статьи: ПВХ конструкции - Общее
Как выбрать пластиковые окна пвх и не ошибиться?
Окно - один из самых важных элементов в доме. В последние годы самыми популярными стали пластиковые окна пвх. Для того чтобы правильно выбрать окна пвх, следует оценить такие характеристики:

Глоссарий производителя окон
Краткое описание основных терминов

Готовь окна летом
Как решить проблемы герметичности в «современных» окнах «Установили окно в детской. Оно новое, современное, металлопластиковое, - жалуется жительница одной из многоэтажек в Херсоне...

Осторожно оконные мошенники!
В последнее время появились сообщения о людях, которые мошенничают на рынке пластиковых окон. Каким образом покупателю уберечь себя от такой ситуации?

Чем отличается дорогой ПВХ профиль от дешевого
В настоящее время на рынке много предложений ПВХ профилей и окон из них. Есть профили дешевые и более дорогие. Есть отечественные изготовители, которые скопировали профили известной немецкой фирмы. Чем отличаются ПВХ профили различных производителей в разных ценовых нишах?

REHAU - Віконні та світлопрозорі конструкції
В сфері віконних та світлопрозорих конструкцій REHAU пропонує своїм клієнтам високоякісні, інноваційні та енергоефективні профільні системи. Гармонічне поєднання відмінного постачання, спрямованості на ринки сфери послуг та орієнтованості на клієнтів сприяє постійному зміцненню зв’язків з клієнтами.

REHAU - Оцініть комфорт і дизайн сучасних вікон!
Сучасні вікна, вхідні двері, віконниці, рольставні та фасади з профільних систем REHAU відрізняються численними перевагами. Сучасні вимоги, такі як теплоізоляція, захищеність від злому, звукоізоляція враховуються індивідуально і повністю відповідають ситуації на об'єкті. Окрім цього, системи характеризуються довговічністю, сучасним дизайном, легкістю у догляді.

REHAU - Теплоізоляція
На фоні зростаючих витрат на теплову енергію, тема теплоізоляції набуває все більшого значення. Вам не потрібно буде оплачувати енергію, яку Ви витрачаєте через вікна і двері з низькою теплоізоляцією.

REHAU - Звукоізоляція
Звуки можуть впливати негативно і навіть завдати шкоди здоров'ю. Існуючі вимоги регламентують рівень шуму в приміщеннях залежно від місцерозташування (вулиці з інтенсивним рухом або аеропорт) і призначення будівлі (офісна будівля або житловий будинок).


REHAU - Захищеність від злому
Згідно статистиці кожну хвилину в світі відбувається декілька крадіжок із зломом. До найулюбленіших у грабіжників місць проникнення в житло, безумовно, відносяться вікна і балконні двері.

REHAU - Догляд і обслуговування
Регулярний догляд за вікнами, балконними і вхідними дверима з профілів REHAU протягом року позитивно впливає на підтримку працездатності вікон. Чудовий зовнішній вигляд і функціональність довго радуватимуть Вас.

REHAU - Форми і палітра кольорів
Форма і колір вікон значно впливають на зовнішній вигляд споруди. Вікна і двері, а також рольставні, віконниці та фасади можуть бути виконані відповідно до індивідуальних побажань, майже в будь-якому кольорі. Що стосується форми вікна, то тут фантазія безмежна.


REHAU - Форми
З системами віконних профілів REHAU втілюються в життя практично всі індивідуальні побажання щодо форми вікон. Завдяки інноваційній технології вклеювання скла REHAU стає можливим виготовлення вікон в розмірах, які за допомогою традиційної техніки виробництва були недопустимі.


REHAU - Декоративні покриття
Декоративні покриття надають можливість за допомогою вікон і дверей зробити акцент на кольорі як усередині приміщення, так і зовні. Для цього ми пропонуємо широкий вибір декоративних покриттів, що імітують дерево, та в універсальному кольоровому виконанні.

REHAU - Віконні системи
Вимоги до вікон архітекторів, проектувальників і забудовників так само різноманітні, як і об'єкти, з якими вони працюють. У компетентних партнерів, які на сьогоднішній день хотіли б запропонувати їм свої послуги, не повинно залишатися невирішених питань.
Авторизация
Логин

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

Нет сообщений.